Seeland Venture bukser Pine green/Hi-Vis orange

Kun %1 tilbage
SKU
110225029
1.499,00 DKK
1499.00

Når komfort og funktionalitet er altafgørende

nan – robust jagttøj fra nan er det oplagte valg for jægere, der ikke vil gå på kompromis. nan fra nan – perfekt til jagt i Danmark. Fås nu hos Pamhule jagt. Med denne model får du både funktionalitet og et stilrent design, der passer til enhver jagtsituation.

Designet til naturens udfordringer

Produktet er udviklet med øje for detaljen – fra materialevalg til pasform. Det giver dig maksimal komfort, uanset om du er på pürsch, anstand eller driverjagt. Den robuste konstruktion beskytter dig mod vind og vejr, mens åndbarheden sikrer, at du kan holde tempoet oppe. Med kvalitets jagttøj til efterårsjagt kan du forvente en høj ydeevne hver gang.

Køb nu hos Pamhule Jagt – din jagtpartner

Hos Pamhule Jagt tilbyder vi et nøje udvalgt sortiment, der matcher dine behov i felten. Køb nu og oplev forskellen på rigtigt jagttøj – til konkurrencedygtige priser og med hurtig levering.

SPAR 5%!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Spar 5%!